Firmamız 2016 yılında “Ankamar Tekstil İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd.Şti.” ünvanı ile kurulmuş olup her türlü dış giyim bay bayan abiye kaban elbise üretim imalat amacıyla kurulmuştur.

Üretimlerimiz arasında Bayan elbise, bayan abiye, bayan etek bluz, Bayan tesettür abiye imalatı yapmaktadır.
Üretimlerimiz kişiye özel imalat ve seri imalat olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Özel imalatlarımızda kişiye özel siparişleri kişinin istekleri doğrultusunda imal etmekteyiz. Sipariş üzerine çalışmış olsakta hazır elbise abiye ürünlerimiz de bulunmaktadır.
Ürünlerimizi doğrudan imalattan müşteriye ulaştırmaktayız. Çeşitli dağıtım kargo firmalarıyla anlaşmamız sayesinde abiye ve bayan elbiselerinizi yurtiçi yurtdışı genellikle imkanı olan her bölgeye ulaştırmaktayız.

Amacımız bu özel hizmetlerimizden ve ürün kalitemizden tüm müşterilerimizin memnuniyetle faydalanmasını sağlamaktır. Kişiye özel sipariş ve imalat sayesinde müşteri memnuniyetini artırmak hedeflerimiz arasındadır.

Misyonumuz, Kişiye özel imalattan son kullanıcıya ürünlerimizi ilk enden ulaştırmak Bayan elbise, Abiye, Nişan, düğün elbiseleri konusunda alanımızda bir numara olmaktır.

Sepetim
Kapalı Dilek listesi
Kapalı Son Görüntülenen
Kategoriler